+48 601 660 093 jacekdulak@gmail.com

Specjalizujemy się w remontach i malowaniu biur na terenie miasta Gdańsk. Aby nie przeszkadzać pracownikom w codziennych czynnościach, pracę możemy zacząć wieczorem. Dzięki temu całość jest gotowa w kolejnym dniu roboczym.

Przy zlecaniach, które wymagają dłuższego czasu realizacji dopasowujemy grafik do Państwa preferencji. Jeśli interesuje Cię fachowe malowanie biur, Gdańsk jest idealnym miejsce na znalezienie rzetelnego wykonawcy. Nasza firma jest w stanie wykonać remonty biur wymagające kreatywności. Bardzo dobrze znamy trendy wnętrzarskie, dzięki czemu możemy zaproponować oryginalne aranżacje.

Podczas malowania i remontu biura zwracamy uwagę nie tylko na elementy architektury, ale także tzw. psychologię kolorów. Staramy się dobrać farbę, która pozytywnie wpłynie na samopoczucie, pracowników, klientów, kontrahentów. Do realizowanych zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dokładnie dopasowując wszystkie elementy. Podejmujemy się zarówno renowacji obiektów, jak też wykonujemy prace w nowo postawionych budynkach: kładziemy płyty kartonowo-gipsowe, glazurę, montujemy listwy progowe. Jeśli chcesz zlecić nam remont biura w Gdańsku – zgłoś się do nas, a zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań. Staramy się wykonywać prace w sposób dokładny i czysty. Zabezpieczamy meble, parapety, kaloryfery, progi, używając specjalnej folii malarskiej. Na bieżąco pozbywamy się wszelkich zabrudzeń, pozostawiając po sobie odświeżoną, a jednocześnie zadbaną przestrzeń.

W szczególny sposób chronimy meble, sprzęty, gdyż nie chcemy ich narażać na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniają nas też konkurencyjne stawki oraz odważne pomysły. Nie boimy się wyzwań. Jeśli interesują Państwa remonty biur zapraszamy do  kontaktu telefonicznego.

Jesteśmy do Pańtwa dyspozycji. Chętnie przygotujemy bezpłatną wycenę, a także odpowiemy na pytania.