+48 601 660 093 jacekdulak@gmail.com

Remonty Gdynia 2020

Firma Super Clean działa na rynku Polskim już od końca lat 90. Od tego czasu zajmujemy się remontami w Gdyni, pracami remontowo-wykończeniowymi, ale zanim jeszcze nasza pozycja ugruntowała się na trójmiejskim rynku, zdobywaliśmy doświadczenie świadcząc usługi dla klientów w Niemczech i Holandii.

Najczęściej wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań w Gdyni oraz wykańczamy stany surowe dla deweloperów. Nasz zespół fachowcy.

Gwarantujemy dokładność, terminowość i porządek. Remonty Gdynia – zadzwoń 601 660 093

Remontuj z Nami

Zawsze pracujemy sprawnie, solidnie i kompleksowo. Chcemy, by nasz klient widząc końcowy efekt był w pełni usatysfakcjonowany i śmiało polecał naszą firmę.  Jesteśmy przekonani, że dobre efekty wynikają z naszego doświadczenia i rzetelnej pracy.

remonty gdynia

Malowanie Gdansk

Specjalizujemy się w remontach i malowaniu biur na terenie miasta Gdańsk. Aby nie przeszkadzać pracownikom w codziennych czynnościach, pracę możemy zacząć wieczorem. Dzięki temu całość jest gotowa w kolejnym dniu roboczym.

Przy zlecaniach, które wymagają dłuższego czasu realizacji dopasowujemy grafik do Państwa preferencji. Jeśli interesuje Cię fachowe malowanie biur, Gdańsk jest idealnym miejsce na znalezienie rzetelnego wykonawcy. Nasza firma jest w stanie wykonać remonty biur wymagające kreatywności. Bardzo dobrze znamy trendy wnętrzarskie, dzięki czemu możemy zaproponować oryginalne aranżacje.

Podczas malowania i remontu biura zwracamy uwagę nie tylko na elementy architektury, ale także tzw. psychologię kolorów. Staramy się dobrać farbę, która pozytywnie wpłynie na samopoczucie, pracowników, klientów, kontrahentów. Do realizowanych zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dokładnie dopasowując wszystkie elementy. Podejmujemy się zarówno renowacji obiektów, jak też wykonujemy prace w nowo postawionych budynkach: kładziemy płyty kartonowo-gipsowe, glazurę, montujemy listwy progowe. Jeśli chcesz zlecić nam remont biura w Gdańsku – zgłoś się do nas, a zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań. Staramy się wykonywać prace w sposób dokładny i czysty. Zabezpieczamy meble, parapety, kaloryfery, progi, używając specjalnej folii malarskiej. Na bieżąco pozbywamy się wszelkich zabrudzeń, pozostawiając po sobie odświeżoną, a jednocześnie zadbaną przestrzeń.

W szczególny sposób chronimy meble, sprzęty, gdyż nie chcemy ich narażać na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniają nas też konkurencyjne stawki oraz odważne pomysły. Nie boimy się wyzwań. Jeśli interesują Państwa remonty biur zapraszamy do  kontaktu telefonicznego.

Jesteśmy do Pańtwa dyspozycji. Chętnie przygotujemy bezpłatną wycenę, a także odpowiemy na pytania.

 

Malowanie natryskowe Gdynia, Malowanie agregatem Gdynia

Zależy Ci na perfekcyjnym pokryciu farbą trudno dostępnych powierzchni? Chciałbyś szybko i dokładnie odświeżyć skomplikowane konstrukcje, oszczędzając przy tym farbę? Jeżeli tak – zgłoś się do nas! W ofercie, którą przygotowaliśmy z myślą o wymagających Klientach, znajduje się usługa malowania natryskowego. Pozwala ona na dokładne odświeżenie powierzchni takich jak m.in.:

  • elementy wyposażenia domów, mieszkań i lokali użytkowych (drzwi, kaloryfery, ściany i inne);
  • konstrukcje drewniane różnego typu (np. altanki, mosty, ogrodzenia, tarasy, więźby dachowe);
  • obiekty i przedmioty użytkowe inne niż stacjonarne (np. motocykle, przyczepy, samochody, statki);
  • wszelkie obiekty i przedmioty o budowie, wymagającej zastosowania metody natryskowej (w sytuacji, gdy tradycyjne sposoby – aplikowanie środka pędzlem czy wałkiem – nie byłyby skuteczne).

Malowanie natryskowe Gdynia

Malowanie agregatem Gdynia

Czyszczenie wykładzin Gdynia

Oferujemy swoje usługi przy użyciu profesjonalnych urządzeń natryskowo ekstrakcyjnych marki Kärcher, Numatic, Santoemma. Stosowane przez nas środki czyszczące to bardzo skuteczne, ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia oryginalne produkty Kärcher.

Czyszczenie wykładzin Gdynia

Usługi malarskie Gdynia

Zależy Ci na przeprowadzeniu szybkiego i satysfakcjonującego remontu? Szukasz ekipy, która zajęłaby się profesjonalnym pomalowaniem pomieszczeń? Przejmujesz się znalezieniem taniego i dobrego szpachlarza? Dążysz do zdobycia kontaktu do najlepszego zakładu malarskiego? Zdejmiemy Ci kamień z serca! Nasza firma oferuje bowiem usługi z zakresu prac remontowych i wykończeniowych, najlepszy malarz w mieście.

Usługi malarskie Gdynia

Malarz Gdynia

Szukasz profesjonalisty na terenie Gdyni?

Lepiej trafić nie mogłeś. Zapraszamy do kontaktu.

Malarz Gdynia + okolice

Prace malarskie Gdynia

Wykonujemy wszelkie prace malarskie na terenie Gdyni i w okolicy

Zatrudnij nas

Prace malarskie Gdynia

Firma malarska Gdynia, malowanie mieszkań Gdynia

Generalny remont domu czy mieszkania zawsze budzi sprzeczne emocje. Z jednej strony występuje ekscytacja uzyskaniem nowego wykończenia wnętrz, które całkowicie odmieni wygląd mieszkania, jednak z drugiej strony rodzi wiele utrudnień jak bałagan, ogrom pracy, pojawiające się nerwy, liczne dylematy związane ze sposobem wykończenia itp. Bez względu na to z czym wiąże się każdy remont wnętrz, w niektórych sytuacjach po prostu trzeba go wykonać.

Jak zminimalizować wysiłek przy remoncie?

Chcąc uzyskać wymarzone, idealne wnętrze według swojej własnej koncepcji niezbędne będzie zwrócenie się do sprawdzonej firmy remontowo-budowlanej. Jeżeli sami nie posiadamy doświadczenia, a mamy dość wysokie wymagania związane z jakością wykończenia mieszkania, tym bardziej należy to zrobić. W Gdyni bez problemu można znaleźć dobrą firmę remontową. Jeśli przykładowo na celu mamy wymalowanie i odświeżenia całego mieszkania, wystarczy przy pomocy wyszukiwarek i portali branżowych wyszukać po hasłach: firma malarska Gdynia czy  malowanie mieszkań Gdynia, aby uzyskać interesujące rezultaty. Zazwyczaj otrzymamy sporą ilość wyników firm specjalizujących się w usługach malarskich.

czytaj dalej…

Malowanie Gdynia

Trójmiasto jest miejscem, które inspiruje człowieka do kreatywnego życia. Nadmorski klimat sprzyja zmianom i zachęca do ciągłego poszukiwania rozwiązań zgodnych ze swoimi marzeniami. Nic więc dziwnego, że myśl o remoncie swojego mieszkania może przybyć zupełnie niespodziewanie. Kiedy już na dobre zadomowi się w wyobraźni, nie pozostaje nic innego jak tylko poddać się jej twórczym zamiarom. A ścieżek do obrania może być naprawdę wiele.

czytaj dalej…

Sprzątanie Gdynia

Sprzątać każdy może, a nawet powinien, by utrzymać czystość w mieszkaniu, miejscu pracy czy tam, gdzie obecnie przebywa. Sprzątanie to czynność niemal codzienna. Myjemy okna, przecieramy kurze, odkurzamy, myjemy naczynia, generalnie – czyścimy wszystko, co wyczyścić możemy.

Szeroki zakres usług

Ale sprzątanie to także utrzymywanie w czystości nietypowych powierzchni, jakimi są olbrzymie hale, sklepy czy też magazyny albo biurowce. Sprzątaniem specjalistycznym zajmują się nawet wysoko wyspecjalizowane ekipy, które pracują na odpowiedniej wysokości, myjąc szklane ściany wysokich biurowców. Usługi sprzątania mają więc coraz większy zakres.

czytaj dalej…

Wykończenie wnętrz Gdynia

Remont mieszkania czy domu to prawdziwe wyzwanie dla właścicieli. Nie dosyć, że przed nimi jest wizja kurzu, pyłu i bałaganu, to jeszcze pojawia się strach przed wyborem odpowiedniej ekipy, która wykona prace remontowe lub wykończeniowe profesjonalnie, uczciwie, a nawet z odrobiną fantazji.

czytaj dalej…

Remonty Gdynia

Czas odciska swoje piętno na każdym obiekcie budowlanym. Z biegiem lat budynki zaczynają niszczeć, a wpływ na to ma cały szereg czynników. Kompleksowy remont budowlany może w stu procentach przywrócić obiektowi jego dawną świetność.

CZYM JEST REMONT BUDOWLANY?

W rozumieniu przepisów Prawa budowlanego, pod pojęciem remontu należy rozumieć prace budowlany, wykonywane w istniejącym obiekcie. Istotą remontu budowlanego są prace mające na celu odtworzenie stanu pierwotnego obiektu, niezwiązane z jego bieżącą konserwacją. Można zatem stwierdzić, że remontem są prace związane z wymianą instalacji kanalizacyjnej, elektrycznej czy pokrycia dachu.

czytaj dalej…